Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram
Česká republika |  
      Rozšířené vyhledávání
Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram

Nové signálky LED monoblok


ArchivArchiv
Strana 7 z 86     

Nové signálky LED monoblokMonoblok LED signálky pro použití v průmyslových a komerčních aplikacích pro indikaci stavu, jsou k dispozici v 6 barvách: zelená, červená, oranžová, žlutá, modrá a transparentní.
Tato řada byla rozšířena o nové varianty napájecího napětí:

• 110VDC

• 220VDC

• 380...415VAC

Společně s  již dostupnými (12VAC / DC, 24VAC / DC, 48VAC / DC, 110 ... 120VAC a 230VAC), znamená ještě lepší pokrytí požadavků náročných apliakcí.

Integrovaná monobloková  řada signálek LED Platinum má elektrickou životnost více než 30 000 hodin a spotřebu energie ≤20 mA.
Struktura těchto jednotek je monobloková - tj. Kód jednoho produktu pokrývá celý ukazatel bez potřeby dalších součástí - a díky kompaktnímu pouzdru a závitovému montážnímu kroužku se rychle a snadno instalují do otvorů o průměru 22 mm .

Vyrobené z polyamidu, integrované LED monobloky  lze  použít v náročných aplikacích při okolních teplotách od -25 do + 70 ° C, a to díky jejich robustní konstrukci a vysokému stupni ochrany (klasifikace IEC / EN: IP66, IP67, IP69K pro přední část pouzdra a IP20 pro zadní část, UL: Typ 1, 2, 3R, 4, 4X, 12, 12K pro přední část).
Materiály, z nichž jsou vyrobeny, je činí odolnými vůči olejům a jiným chemickým látkám typickým pro průmyslové aplikace.

Díky použití materiálů a komponentů schválených  CULus jsou navíc monoblokové signálky Platinum LED vhodné pro severoamerický trh. K dispozici je také řada příslušenství, včetně postříbřených štítků a držáků štítků.

Více

 

 

Strana 7 z 86     
ArchivArchiv

Nové výrobky