Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram
Česká republika |  
      Rozšířené vyhledávání
Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram

Nová podpěťová spoušť pro motorové spouštěče


ArchivArchiv
Strana 6 z 86     

Nová podpěťová spoušť pro motorové spouštěčePodpěťové spouště LOVATO Electric, navržené pro ochranu a bezpečnost strojů, zejména v nebezpečných provozech, kombinují inovaci s funkčností.

Jejich hlavním úkolem je vypnout ochranu motoru při výpadku síťového napětí a zabránit tak neočekávanému spuštění motoru po obnovení napájení. Používají se především v malých strojích, u kterých se řízení a zastavení motoru provádí výhradně pomocí ovladače motorového spouštěče.

Nová podpěťová spoušť SM1X15 ... P, která je pečlivě navržena pro nepřetržitý provoz, je také ideální pro odpojení motoru, když je aktivována tlačítkem nouzového zastavení nebo koncovým spínačem. Motorový spouštěč včetně podpěťové spouště může být instalován uvnitř plastové nebo zapuštěné plastové skříně v blízkosti stroje.

Podpěťová spoušť SM1X15 ... P má oproti standardním výrobkům další výhodu: má integrované spínací kontakty pro včasné zapnutí.
Tato funkce znamená, že kdykoli je spouštěč motoru nastaven na VYP, cívka je odpojena, což eliminuje spotřebu elektřiny i její následné tepelné účinky. Dalším charakteristickým rysem produktu je to, že jej lze použít k vypnutí napájení jiných součástí zapojených do série k podpěťové spínací cívce (jako jsou tlačítka nouzového zastavení a koncové spínače).

V závislosti na napětí cívky jsou k dispozici 4 kódy.

Produkt je široký pouze 18 mm a připevňuje se na pravou stranu jističe motoru SM1P rychle a snadno pouhým zacvaknutím.
Toto příslušenství má stupeň ochrany IP20 a je schváleno CULus a EAC.

Více

 

 

Strana 6 z 86     
ArchivArchiv

Nové výrobky